Visapusė statybų kokybė

Imdamiesi statybų valdymo, ekspertizės ir techninės priežiūros projektų Lietuvoje ir už jos ribų, į kiekvieną užduotį žiūrime kaip į žingsnį mus ir užsakovą vienijančio tikslo link. Orientacija į skaidrų ir efektyvų valdymą, statinių kokybę bei lygiaverčiai, atvirumu ir pagarba grįsti santykiai yra mūsų vizitinė kortelė.

Kodėl verta rinktis mūsų komandą

Atestuoti ekspertai

Komanda vienija 14 atestuotų ekspertų iš visų projektavimo sričių, taip pat atestuotus statinių ekspertus, techninės priežiūros vadovus bei projektų vykdymo priežiūros vadovus.

Paprastas požiūris

Mes niekada nedramatizuojame situacijų, o į kylančius sunkumus žiūrime kaip į klausimus, kuriems reikia skirti dėmesio. Šiaurietiškai ramus mūsų darbo stilius padeda sklandžiai ir kūrybiškai išspręsti įvairias situacijas.

Atitiktis norminiams reikalavimams

Užtikriname parengtų projektų atitiktį norminiams reikalavimams, tinkamą statybos darbų atlikimą ir statybos dokumentacijos įforminimą, atliekame visų projekto sudėtinių dalių ir Bendrąją projekto ekspertizę.

Naujausia informacija

Nuolat bendradarbiaujame su Lietuvos statybos inžinierių sąjunga, Lietuvos Statybininkų asociacija, Kauno Technologijos universitetu, dalyvaujame švietėjiškoje, socialinėje veikloje.

Resursų efektyvumas

Įgyvendindami statybų valdymo projektus padedame klientams ženkliai sutaupyti investicinių lėšų ir laiko bei užtikriname aukščiausią projekto kokybę.

Skaidrus valdymas

Patyrusi statybos valdytojų ir techninių prižiūrėtojų komanda, motyvuota siekti klientui svarbių tikslų, užtikrina nuoseklų statybos dalyvių funkcijų vykdymą, kokybės kontrolę ir sprendimų atsekamumą, tarpusavio sąveikos koordinavimą, skaidrų ir atvirą statybos procesą.

Jėga – komandoje

Kiekvienam projektui formuojame individualią ir labiausiai jo poreikius atitinkančią profesionalų komandą. Nuolat skatiname savo darbuotojus veržliai ir kūrybiškai įgyvendinti numatytus projekto tikslus.

Kęstutis Malakauskas – BŪSTO SPRENDIMAI vadovas

Mūsų vertybės

Sąžiningumas

Visada palaikome atvirą dialogą su užsakovais ir partneriais, neslėpdami savo klaidų ar iškylančių problemų.

Daug dėmesio skiriame klaidų prevencijai, komandos tobulėjimui, naujų patirčių įgijimui, tačiau ir mes nesame apsaugoti nuo klaidų. Iškilus bet kokioms problemoms, prisiimame visą atsakomybę, o klientą nedelsdami ir nieko nenuslėpdami informuojame apie situaciją ir veiksmus trikdžiams pašalinti.

Mažiau
Plačiau

Atvirumas

Stengiamės neturėti išankstinių nuostatų, įsiklausome į visus pasiūlymus ir idėjas, o savo patirčiai neleidžiame riboti kūrybiškumo.

Siekdami kokybiško rezultato, mes visada pasiruošę diskusijoms ir įvairių galimybių ištyrimui. Laikydamiesi atvirumo principo užtikriname, kad jokia unikali idėja ar išmanus sprendimas nebus pražiopsotas, o kliento projektas bus įgyvendintas dėmesingai ir optimaliai.

Mažiau
Plačiau

Nuoseklumas

Kokybiškai suvaldome sudėtingus projektus, nes visus veiksmus atliekame ramiai ir koordinuotai.

Nuosekliai valdant procesus klaidų prevencija vyksta savaime, o darbai statybvietėje vykdomi, dokumentacija vedama ir ekspertizė atliekama be streso. Šio principo taikymas leidžia pasiekti visų projekto procesų ir tarpusavio bendradarbiavimo ramybę, kuria taip žavimės Skandinavijos šalyse.

Mažiau
Plačiau

Paprastumas

Mes niekada nedramatizuojame situacijų ir netraktuojame jų kaip problematiškų.

Į kylančius sunkumus žiūrime kaip į klausimus, kuriems reikia skirti dėmesio. Šiaurietiškai ramus mūsų darbo stilius padeda sklandžiai ir kūrybiškai išspręsti įvairias situacijas. Šio principo laikymasis labai padeda kasdieniame darbe, o ypač kūrybinėje veikloje.

Mažiau
Plačiau